Згода на збір та обробку персональних даних бланк 2016 и этногенез электронные книги txt

Зареєструйтеся на сайті, якщо у вас немає облікового запису на Волинських Новинах. 9 груд. 2011 Сам бланк "Згоди на обробку персональних даних" можна завантажити з Вам Бо ось 17.12.2016р. на Бухгалтері 911 була стаття. Повідомляємо, що надані Вами відомості включені до бази персональних даних Міністерства. ЗГОДА. на збір та обробку персональних даних. Я, ,. (П. І. Б.) (народився « ____» ______ 19___ року, паспорт серії ___ №______) шляхом підписання.

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних. Я, П.І.Б., (народився «____» ______ 19___ року, паспорт серії ___. №______) шляхом підписання цього. ЗГОДА на обробку персональних даних. Я,. ,. (прізвище, ім'я та по батькові) відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” з ціллю ведення організацією збору, обліку, обробки та захисту персональних даних. 07.08.2013. Бланк "Згоди на збір та обробку персональних даних ". Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних » від «01» червня. Документ діє в редакції наказу МОЗ України від 26.09.2016 р. № 996. МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з ціллю обробку моїх персональних даних з первинних джерел у такому обсяз. ЗГОДА. на збір та обробку персональних даних. Я, та Міністерству освіти і науки, молоді та спорту на збір та використання інформації про мене.

ЗРАЗОК ЗГОДИ НА ЗБІР ТА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. 29.11.2016 Відділ організації надання соціальних послуг ОЦЗ, версія для друку. Персональні дані, на обробку яких надано цю згоду, можуть бути передані третім особам тільки у випадках, передбачених законодавством України.

X

Задать вопрос

CAPTCHA
Robertoedgley © 2009
www.000webhost.com